Eski cihazınızı getirin, yeniyi götürün.

Adım adım, geri alım.

1. Fiyat Teklifi ve Sözleşme

Bu adımda ürününüz hakkında bir kaç sorumuz olacak. Cihazınızın durumuna göre fiyat teklifi sunacağız ve kabul etmeniz durumunda sözleşme onayınızı alacağız.

2. Sipariş Oluşturma

Size en uygun iPhone, iPad veya Watch ürününü sipariş verebilirsiniz.

3. Güvenli Gönderim

Yeni cihazınız ile birlikte eski cihazınız için güvenli transfer kiti gönderiyoruz. Transfer kitinde; 1 adet baloncuk korumalı zarf, 1 adet karton kutu, 2 adet gönderi etiketi, 1 adet güvenlik etiketi ve 1 adet gönderim talimatları broşürü yer almaktadır. Tarafınıza kit ulaşmadığı taktirde lütfen çağrı merkezimizle 0850 302 85 95 iletişime geçin. Eski ürününüzü kit olmadan bireysel gönderim yapmak isterseniz ücretsiz olarak Yurtiçi Kargo Gönderi Kodu : 760049962 ile gönderim sağlayabilirsiniz. Herhangi bir adres belirtmenize gerek yoktur.

4. Sıra Sizde

Eski cihazınızı güvenlik kiti içerisinde yer alan talimatlara göre yerleştirin, kutuyu kapatın ve etiketleri yapıştırarak tarafımıza gönderin.

5. Değerlendirme

Eski ürününüz bize ulaştığında ilk adımda verilen bilgilerin eşleşmesi durumunda cihaz bedeli tarafınıza gönderilecektir. Teklif aşamasında ürününüz ile ilgili belirttiğiniz özelliklerin incelemelerle uyuşmaması durumunda yeni teklif tarafınıza sunulur. Kabul etmeniz durumunda belirlenen yeni ücret tarafınıza gönderilir.

6. Endişelenmeyin

Destek almak istediğinizde 0850 302 85 95 çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

*Buyback kapsamında kampanyalar birleştirilemez, buyback kampanyası indirimli cihazlarda geçerli değildir.